Sme rodinná pražiareň kávy z Považskej Bystrice

Sme rodinná pražiareň kávy z Považskej Bystrice

Vitajte v našej rodinnej pražiarni kávy z Považskej Bystrice, kde káva predstavuje každodenný rituál. Náš neustály cieľ je ponúkať čerstvo praženú kávu dostupnú pre každého, či už ste dlhoročný kávičkár alebo začiatočník v tomto svete.

Bez zbytočných slov a kvetnatých rečí sa sústredíme na podstatné - čerstvosť, vašu spokojnosť a potešenie z každej šálky. Káva Nômad je preto voľbou pre každého, kto ocení kvalitu a autenticitu každého dúšku.

Nômad

Váš partner v káve

Ponuka kávy

Našu kávu pražíme na stupeň city - full city, ponúkame ju v baleniach o hmotnosti 250g a 1000g. Okrem toho máte možnosť vyskúšať náš vzorkový balíček, ktorý obsahuje 4 rôzne druhy kávy z našej ponuky.

Limitovaná káva

Objavte našu limitovanú ponuku káv, ktorá je k dispozícii len v obmedzenom množstve! Nezmeškajte príležitosť ochutnať exkluzívne kávy z menších fariem s fascinujúcimi chuťovými profilmi.

Káva pre firmy

Naša špeciálna ponuka kávy pre firmy zabezpečí vynikajúci kávový zážitok pre Vašich zamestnancov aj klientov. S našou kávou a profesionálnymi riešeniami vytvoríte príjemné pracovné prostredie.

Naša myšlienka

Prečo sa oplatí
ochutnať našu kávu ?

Naša pražiareň kávy dbá na kvalitu, čerstvosť a  spokojnosť zákazníkov. S dôrazom na detaily praženia a prípravy, zabezpečujeme dokonalú šálku kávy pre každého. S flexibilnými objednávkami a rýchlymi dodávkami sme ideálnou voľbou pre všetkých milovníkov kávy. 

Máte svoju obľubenú kávu ?

Máme pre Vás výhodné balenie 3kg praženej kávy jedného druhu. Ideálne pre kávomilov ktorý našli svoju obľúbenú chuť kávy.

Kvalitná káva, flexibilné objednávky a rýchle dodávky pre firmu

S naším výberom kvalitných káv a pružnými možnosťami objednávania vytvárame pre vašu firmu optimálny kávový zážitok. Dôraz kladieme na spokojnosť pri šálke výbornej kávy.

Každý správny kávomil potrebuje príslušenstvo pre obľúbenú prípravu kávy

Preto na našom e-shope nájdete široký výber príslušenstva ku káve. Či už preferujete kvalitné espresso alebo ste skôr na filtrovanie. U nás nájdete to čo potrebujete.

Kontakty

Nieje vám niečo jasné alebo potrebujete poradiť ? Kontaktujte nás! S radosťou Vás prevedieme svetom kávy.

icon-7.png

Zavolajte nám

+421 949 675 443
+421 950 808 025

icon-6.png

Kde nás nájdete

SNP 1936/454
Považská Bystrica
017 07

icon-10.png

Napíšte nám

nuomad@nuomad.sk