O nás

Káva bola, je a bude každodenným rituálom nášho dňa.

Všetko niekde muselo začať a my nie sme výnimkou. Na začiatku bola nevyslovená túžba - na konci sa sen stal skutočnosťou.

Káva bola našou záľubou odkedy si pamätáme ( a to je už nejaký ten rok ).

Domáce praženie na balkóne, praženie na popcornovači, dlhé chvíle pri zdokonalovaní sa prípravy kávy, kuriéri s balíkmi rôznych mlynčekov, pomôcok na alternatívne prípravy kávy, balíky kníh a v neposlednom rade naše debaty, ktoré vždy skončili pri káve - to je len zlomok z nášho fungovania.
 

Také jednoduché to samozrejme nebolo, ale o začiatkoch vie každý svoje, že sú ťažké a treba len vydržať. Naša vízia a myšlienka bola, je a bude stále tá istá. Čerstvo pražená káva pre všetkých ľudí. Či už dlhoročný kávičkár, alebo človek, ktorý s kávou len začína: u nás nie sú žiadne rozdiely.

Bez kvetnatých rečí, zbytočných slov, kde podstatná je čerstvosť, Vaša spokojnosť a vychutnanie šálky kávy tak ako chutí len Vám, je káva Nômad voľbou pre každého.
 

PS: Na záver krátke vysvetlenie názvu pražiarne: Nômad- lebo pendlujeme z rodinných dôvodov medzi PB a BA. Písmenom ô sme chceli vyzdvihnúť krásu slovenčiny a vokáň rovnako symbolizuje vrch Kriváň.

Niekedy k veľkým veciam nepremáva výťah, treba použiť schody.